Zıpline

                         Zıpline çelik bir halata bağlanmak sureti ile emniyet kemeri giyerek  dağdan aşağıya hızla indiğiniz bir spor türüdür. El değmemiş ormanları görmek ve biraz adrenalin için en ideal spor türlerinden biridir. Elbette düşük yükseklikler ile denemeye başlamak en mantıklı olanıdır ama bir yandan da ilk denemenizi Antalya Zıpline 200 metre civarında yaparsanız bir daha bu etkinlikten korkmuyorsunuz.Ne kadar yüksek o kadar güzel mantığı olsa da aynı durumu hız için söylemek aslında doğru değil, çok hızlı olanlarda (saatte 100km gibi) etrafı pek görmediğiniz için fazla anlamı kalmıyor.

                         Antalya’da Beş konak mevkiinde Köprülü Kanyon’da o meşhur köprü yakınlarında harika manzara asla pişman olmayacağınız boşluk hissini yaşama, rüzgâr, gökyüzü, ağaçların hışırtısı ve hafif korku tüm duyularınızı en hassas noktasına kadar hissetme olanağı sağlayacaktır. Panik atak, kalp, tansiyon gibi rahatsızlıklarınız yoksa güvenlik önemleri tam olan Truva Rafting farkı ile bunu denemenizi tavsiye ederiz.

                         Ayrıca Türkiye’de Yapılacak 999 Şey Projesi kapsamında Türkiye’de yaşayan halkımıza ve yabancı misafirlerimize ülkemizin doğal güzelliklerini, kültürel ve tarih mirasından habersiz olan insanlarımıza Türkiye’nin benzersiz güzelliklerini ve doğasını hatırlatmak amacı ile Truva Rafting olarak dünyanın en iyi maceralarından birini hazırladığımız bir etkinliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir