Türkiye’de Jeep Safari

Türkiye’de Jeep Safari, herkesin denemesi gereken bir eğlence türüdür. Şehir içinden başlayan yolculuk cipler ile dokuz saat süren dağlara yolculuk hem pahalı değil, hem egzotik hem de ekstrem dolu.

İngilizce, Almanca ve Rusça rehberler eşliğinde rotaya ve trafiğe dair bilgilendirme eşliğinde başlar. Manavgat Beş konak mevkiinde Köprülü Kanyon’un görkemli doğası ve eğlenceli animasyonlar ile devam eder. Antalya Jeep Safari yapmak için en uygun merkezlerden birisidir. Siz, arkadaşlarınız veya aileniz ile yazın sıcağından kurtulmak ve kaliteli bir zaman geçirmek için sizleri Truva Rafting’e bekliyoruz.

Jeep Safari için Tavsiyeler

Eğlenceli ve adrenalin dolu bir gün istiyorsanız, kesinlikle yaptığınıza değecek. Ama aklınızdan çıkarmayın tüm gün için bir gezi programı olacak. Yaz aylarında sıcak olabilir ama bahar aylarında yanınıza sıcak giysiler alabilirsiniz zira dağlarda soğuk olabilir. Fotoğraf makinenizi almanızı unutmayın. Aynı zamanda Truva Rafting ile Köprü çayın soğuk sularında serinleye bilirsiniz. Suya girmek için gerekli ekipmanınızı da unutmamanızı tavsiye ederiz.

Türkiye’de Jeep Safarinin eğlenceli ve enerjik yanını Truva Rafting ile yakalayın! Deneyin – gerçekten memnun kalacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir