Tracking

Teknolojiden ve şehrin kirli havasından uzaklaşıp soluduğunuz havadaki saf oksijeni akciğerlerinizde hissedebilir ve uzun bir yürüyüş yapmak isteyebilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarında ailecek yapılabilecek harika bir spordur Tracking . Köprülü kanyonun eşsiz doğasında bir tırmanır, bir inersiniz, dereleri geçip taşların üzerinde sekerek, bazen ıslanırarak tepeden tırnağa kendinizi doğa ile iç içe bulursunuz. Çevrenizdeki yeşili, güzellikleri fark edersiniz. Mola yerine geldiğinizde kana kana içilen soğuk suyun ya da sıcaktan bunalmışken karşınıza çıkan derenin buz gibi suyunda elinizi yüzünüzü yıkamanın keyfi ise paha biçilmez olduğu gibi sizi tazelediğini ve canlılık verdiğini hissedeceksiniz. Herkesin rahatça yapabileceği basit bir aktivitedir aynı zamanda. Fakat uygun bir kıyafet ve özellikle doğa şartlarına uygun bir ayakkabı şarttır. Yanınızda mutlaka şapka, yedek giysi, çorap, fotoğraf makinesi ve su sırt çantasında olması gereken eşyalar arasındadır. Truva rafting farkı ile Manavgat Beş konak köprülü kanyon mevkiinde deneyimli rehberlerimiz ile bu etkinliği yediden yetmişe herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Her parkurun ayrı bir güzelliği vardır. Bahar aylarında dere geçişli ve zorlu parkurlar çok zevklidir. Hedef noktaya ulaşıp mola verildiğinde yenilen yemeğin lezzeti harikadır. Takımın birbirine uyumu son derece önemlidir.  Yaz aylarında sıcaklardan bir kaçış ve ailecek yapılabilecek basit bir spordur.

Ilıman iklim ve toprakları yıkayan dört deniz, ülkeyi dünya çapında bir tatil cenneti yaptı. Türkiye’de Antalya’da tatil yapmak sadece otelin yanındaki plajda uzanmak değildir. Aktif ve meraklı bir şekilde Antalya’nın doğal güzelliklerini Truva rafting önderliğinde gerçek tatil ve eğlence duygusuna sahip olma şansınız vardır.

Yorumlar

  1. Сайт хорош молодцы изменение видно!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir