Rafting

Rafting yapmak tehlikeli midir?

Rafting yapılacak parkurların zorluk dereceleri farklıdır. Zorluk derecesi akarsuyun debisi, yerin iklimi, ve bölgenin yeryüzü şekillerine göre değişir. Suyun hızı genelde yaz aylarında biraz daha fazladır. Suyun yükseklerden aktığı bölgeler de zorluk derecesi nehirler arasında değişir.

Rafting yaparken başınıza gelebilecek en olağan aksilik bottan suya düşmenizdir. Köprülü Kanyon Rafting bölgesinde Basit seviyelerde rehberlerin botu eğlence için veya isteğe bağlı bilerek devirdiği görülür ancak bu durumun daha zor parkurlarda gerçekleşmesi biraz sorunlu olabilir. Fakat yüzmeyi bilmek ve giyilmiş olan can yelekleri (suda batmayan özel yapım can yelekleri ve koruyucu kasklar) sizi ulaşmak istediğiniz noktaya ulaşmada fazlasıyla yardım eder. Antalya rafting olarak eğitimli ve deneyimli rehberlerimiz uygun nehir şartlarında ve güvenlik kurallarına uyarak hareket ettiği için rafting sporunun tehlikesi yoktur. Medyada görmüş olduğunuz haberlerde abartı payını göz önünde bulundurarak yedi yaş üstü çocuklar refakatçi eşliğinde rahat bir şekilde bu eğlenceye katılabilirler.

Truva rafting olarak her şey dahil konseptimiz ile, tam parkur, tam gün ve tam güvenlikli rafting hizmeti vermekteyiz. Suda batmayacak bir ayakkabı giymenizi tercih ederiz.

Profesyonel fotoğrafçılarımız tarafından fotoğrafla ve video çekimi yapılır. Etkinlik bitiminde kafeteryamızda eğlenceniz sırasında çekilen fotoğraflar ve videonun özel animasyon ve müziklerle süslenmiş şekli ile dev ekran televizyonlarımızda yayınları yapılır. İsteyen ziyaretçilerimiz bu video veya fotoğrafı satın alabilir. Botlarımız 8-10 kişilik olup arzu edildiğinde 5-6 kişi de kiralayabilir.

Rezervasyon yapmak için +90 505 045 22 04 numaralı telefonu arayabilir veya whatsupp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Ya da sitemiz üzerinde ki rezervasyon formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Köprülü Kanyon’un serin sularında Rafting yaparak serinlemek için sizleri Truva Rafting’e bekliyoruz.

İletişim

Adres: Karabük Mahallesi, 07550 Manavgat/Antalya
Tel :+90 505 045 22 04

Yorumlar

  1. Harika bir deneyimdi. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum. O buz gibi nehirde kürek sallayıp birbirimize su atmak orada yüzmek hem çok heyecanlı hem de kemiklere kadar işleyen soğukla adeta kendinize geliyorsunuz. Rafting uzun sürüyor rafting boyunca belli yerlerde konaklayıp yüzüyorsunuz yine bir yerde konaklayıp yemekler yeniyor. Truva Rafting gayet güzel kesinlikle tavsiye ederim. Çektiğimiz yola da masrafa da değecek.

  2. Güzel bir gündü. Emegi geçen herkese teşekkür ederim.

  3. Круче нигде ни видал! Спасбо организаторам!!

  4. Всем советую!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir