RAFTİNG HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Üstün kalitemiz ve güvenilirliğimizle geçmişten geleceğe sizlere rafting hizmetini sunmaktayız. Sizlere bu üstün kalitedeki hizmetimizle sizleri eğlendirirken, spor yapmanızı da sağlamaktayız. Temel prensiplerimiz arasında sizlerin memnuniyeti bizler için en değerli noktalardır. Öncelikle rafting hakkında doğru bilinen yanlışlara değinilmek gerekirse, raftingin sadece yaz ayında yapılacağı yanılgısına değinmekte fayda var. Antalya Rafting ile hem eğlenebileceğiniz, aynı zamanda eğlencenin yanında temel bir spor kaynağıdır. Çeşitli mevsimsel değişikliklerle, su seviyesi, debisi ve akış hızına bağlı olarak kış aylarını da raftingle değerlendirebilirsiniz. Böylelikle sizler de kendinize her mevsim ve koşula uygun kişisel bir spor olarak truva raftingi tercih edebilirsiniz.

SPORDAN DAHA FAZLASI

İkinci diğer yanılgı ise rafting içerisinde yer alan rapidlerdir. Rapidler, raftingin vazgeçilmez birer parçası olan su debisinin hızlı olduğu yerlerdir. Bu yerlerde kesinlikle dikkat etmeniz gereken husus bütün rapidlerin aynı olmayacağıdır. Rapidler hız ve derinlik açısından birden altıya kadar numaralandırılmakta ve böylelikle tehlike arz eden rapid seviyelerine dikkat etmenizde fayda var. Yanınızda yer alan gözetmen veya rehberin bu husustaki uyarılarına uymanızı tavsiye etmekteyiz.

GÜVENLİ SPOR GÜVENLİ EĞLENCE

               Antalya rafting sizlere en kaliteli rafting hizmetini sunmak adına her daim sizlerledir. Rafting hakkında doğru bilinen yanlışlar arasında kritik diğer nokta ise raftingin büyük işi olduğudur. Rafting cinsiyet, boy, ırk fark etmeksizin herkesin rahatlıkla yapabileceği, yaparken de çokça eğlenebileceği bir spordur. Yediden yetmişe herkesin yaptığı bu spordan her yaş grubu faydalanabilir. Örneğin sekiz yaşında bir çocuktan tutun seksen yaşında bir kişi dahi bu sporu ve aktiviteyi gönül rahatlığı ve eğlence ile birlikte kolaylıkla yapabilir. Bu hususta Antalya rafting tüm güvenilirliğiyle sizlere üstün hizmet ve kaliteli işleyişiyle can ve iş güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. Sizlere her daim üstün niteliklerle donatılmış, uzman kadromuz ve ekiplerimizle keyifli anlar yaşattık, yaşatmaya da devam edeceğiz. Sizlere kaliteli bir spor, eğlencenin doruklarını yaşayabileceğiniz yepyeni bir kapı aralamaktayız. Sizler de keyifli ve aktif bir spor ayriyeten aktivitenin içinde olmak isterseniz hemen bizlere ulaşabilir, keyifli dakikalar hatta saatler geçirme fırsatını truva rafting ile elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir