Hakkımızda

Antalya Köprülü Kanyon’ da Rafting ve Doğa Sporları

Antalya köprülü kanyonda rafting ve doğa sporları konusunda 6 yıldan fazla tecrübe ve deneyime sahip olan firmamız ve ekibimizle birlikte 2010 yılında Truva Rafting adı altında firmamızı kurduk. Uluslararası standartlara uygun ekipmanlarımız, Antalya rafting konusunda eğitim almış sertifikalı personelimizle birlikte Antalya Truva Rafting ile daha eğlenceli hale getiriyoruz.

Antalya Rafting        Antalya Rafting

Antalya Rafting firması Truva Rafting 2010 yılından itibaren Antalya bölgesinde Köprülü Kanyon’da yer alan öncelikli olarak Rafting ve diğer doğa aktivitelerini icra eden bir firmadır. Rafting ve benzeri extreme sporları seven, bu tip bir adrenalini yaşamak isteyen bireylere dolu dolu bir aktivite sunan Truva Rafting, hayatın zor ama bir o kadar da güzel yanlarını keşfetmek isteyenlere Antalya’nın en güzel rafting bölgesinin kapılarını aralıyor.

            Köprülü Kanyon, her yıl binlerce extreme seven turist tarafından ziyaret edilen Antalya’nın en önemli turizm ve doğa sporları merkezlerinden biridir. Bu alanda kurulmuş olan ve extreme sporlara dair uzman ekibi ile insanlara farklı duyguları yaşatmak için çalışan Truva Rafting ekibi, en kısa sürede sizlerin de bu duyguyu yaşaması için Köprülü Kanyon mevkiinde sizleri bekliyor. Uluslararası kalite standartlarına uygun ekipmanlar ve ehliyetli kadromuz ile doğa tutkunlarına muhteşem anlar yaşatmayı misyon edinmiş bir extreme spor oluşumu olarak, sizlere doğanın bilinmeyen yüzünü doğru ve heyecanlı bir şekilde göstermek için buradayız.

            Rafting haricinde Tracking, Jeep Safari, Canyoning ve bunların yanı sıra Zipling ve Yoga hizmetlerini de bünyemizde bulunan eğitimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere tattırıyoruz. Truva Rafting ile aklınızda ki tüm doğa sporlarını profesyonel kadrolarımız ile deneyimleyebilir, doğa ananın gizli yüzüne tanıklık edebilirsiniz. Bunun haricinde Truva Rafting ile doğanın kapılarını aralamak isteyen müşterilerimiz; Çadır kampı ve bungalov evlerde konaklama imkanına da sahiptirler. Bu sayede bizleri ziyaret eden bireyler istedikleri kadar temiz ve düzenli bir şekilde konaklayabilir, her gün gerçekleşen farklı aktivitelerimiz ile hayatın üzerlerine yüklediği ağır yüklerden bir nebze de olsa sıyrılabilir. Hayatın en güzel taraflarını görmek, tatmak ve muhteşem bir doğayla baş başa kalmak için, Truva Rafting sizleri bekliyor.

            Gerçek doğa sporları ile doğa turizminin en güzel yapıldığı Köprülü Kanyonda tanışmak istiyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmeli ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi talep etmelisiniz. Sizleri ülkemizin en güzel doğası ve bu doğada yapılabilecek tüm doğa sporlarıyla buluşturmak için, Truva rafting olarak Köprülü Kanyonda bekliyoruz.

 

Viesearch – Life powered search