Antalya’da Rafting ’in Adresi Truva Rafting

Öncelikle Rafting Nedir?

          Rafting, bir nehir sporudur. Raft adı verilen botlar ile yapılan rafting debisi yüksek nehirlerde yapılır. Suyun akışı ile hareket eden raftlar size güzel vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Son zamanlarda fazlaca popüler olan rafting sizlere adrenali ve keyfi aynı anda yaşatacaktır. Köprülü kanyon da yapılan Antalya rafting şirketleri arasında Truva rafting şirketimiz de bulunmaktadır. Şirketimiz olarak biz en iyi botları kullanarak sizler için tehlikeli olarak görülen rafting eğlencesini güvenli bir şekil haline getirmekteyiz.

Ya bottan düşersem?

          Zaten rafting de en fazla olabilecek tehlike bottan düşmenizdir. Bunu da düşünerek sizlere can yelekleri vermekteyiz. Bu can yelekleri suda batmayan özel yapım can yelekleridir. Aynı zamanda kafanıza takabileceğiniz kasklar da vermekteyiz. Rafting eğlencesinin zorluk seviyeleri de vardır. Bu zorluk seviyeleri akar suyun debisine, yerin iklimine ve yeryüzü şekillerine göre değişir. Basit bir rafting seviyesini yaparken demin bahsettiğimiz tek tehlikesi bottan düşmeniz olayını Truva rafting rehberleri bilerek yapmaktadır. Bu yüzden daha eğlenceli bir aktivite durumuna gelmektedir. Tabi ki bu durum zorluk seviyesi yüksek bir parkur da yapılamaz. Sizler eğer rafting yapmak istiyorsanız. Öncellikle rehberlerin dediklerine dikkat etmelisiniz. Bu şekilde hem kendi canınıza hem de bottaki diğer kişilerin canına zarar gelmeden parkuru tamamlayınız.

Rehberler neden önemli?

          Antalya rafting de yaptığımız turlarda sizin yanınızda olan rehberlerimiz her zaman işlerinde başarılı pratikleri olan ve uzman kişilerdir. Sizlerin korkuları yersiz ve telaşa sebep olacağından öncelikle sizleri sakinleştirmeye çalışacağız siz korkularınızı yendiğiniz zaman bizler parkura başlayacağız. Parkur da çok fazla eğleneceğiniz için korkunuzdan eser kalmayacak hatta indiğiniz de tekrar bir parkur daha yapmak isteyeceksiniz. Köprülü kanyonun güzelliğini görerek hem eğlenmek hem de birazcık Antalya’nın sıcağından kurtularak biraz ferahlamak istiyorsanız sizleri beklemekteyiz. Uzman kadro ve kaliteli ekipmanlarımız ile ve en güzel parkurlarla sizin için hazırız. Sizlerin mutlu olması bizi mutlu edeceğinden dolayı en iyi ve en güzel şekilde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. En önemli olay bizim için müşteri memnuniyetidir. Sizler memnun olursanız bizler için o kadar başarı hırsı oluşur ve daha istekli oluruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir