Antalya’da Canyoning

Canyoning dik yamaçlar arasında dar bir vadide bir dağ nehri kanalı boyunca gerçekleştirilen bir yaya yürüyüşüdür. Şelale doğal bir kayalık olduğu durumlarda, deniz taşıtı olmadan rafting yapmak ve sulara atlamaktır. Doğanın muhteşem güzelliği ile iletişim içinde çok dik Köprülü Kanyonun genellikle dik yamaçları ve dar bir tabanı olan derin nehirlerde serin sularında heyecan ve macera dolu bir Canyoning macerası için Truva Rafting rehberleri ile mevsime uygun teknik malzemeleri giyerek Canyoning turu yapabilirsiniz.

Beş konak mevkiinde kanyonu yürüyerek, yüzerek, soğuk sulara dalarak kimi zaman da kayalardan ve atlama noktalarından atlayıp, tırmanarak geçerler. Misafirlerimiz. Kanyonun çıkışında Rafting botlarına binerek dalgalar ve rapidlere karşı nehirde kürek çekmeye başlarlar.
Son günlerde çok popüler olan Canyoning aktivitesini ve en çok tercih edilen nehir sporu Raftingi birleştiren Truva rafting ile bu heyecan dolu maceramızda buluşmaya davet ediyoruz.

Yürüme, tırmanma, akıntılı soğuk sularda yüzme ve rafting yapmayı birleştiren Canyoning Antalya Beşkonak mevkiinde Truva rafting’in deneyimli elemanları ile sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir