Antalya Rafting Turu

Nehir sporu olan ve adrenalin severlerin tercihi olan rafting sporu son zamanların popüler sporudur. Bu şekilde çoğu kişinin bu işi yapmak için ortaya atıldığını gördük ama seçeceğiniz şirket bizim gibi uzun soluklu bir firma olamadılar. Bizler işimizi güzel ve en ince ayrıntısına kadar inceleyip yaparak sizlerin güvenliğini tehlikeye atmamaktayız. Antalya rafting denince akla güvenli gelen yerlerdendir bu yüzden sizlere en güzel turları yaptırmaya çalışmaktayız. Bu turları seviyeye göre ayarlayarak basit, normal ve zor olarak ayırmaktayız. Ve hiçbir seviyesinde tehlike barındırmayan bu sporu Truva rafting olarak en iyi şekilde yapmaktayız. Sizler için hazırladığımız turlar sizleri zorlamayacak ve eğlenceli bir şekilde sporunuzu yapacaksınız. Bu turlar da kiraladığınız pakete göre aktivite ayarlamaktayız. Bu paketler de ise sabah yemeği ve öğle yemeği de dahil olabilir. Veya sadece öğlen yemeği de dahil olabilir. Seçtiğiniz pakete göre bir saat belirleyip ona göre buluşmamızı ayarlıyoruz.

Buluşma saatimiz de ilk yaptığımız durum sizlere Truva rafting olarak spor hakkında bilgiler vermek ve rafting sporunun inceliklerinden bahsetmek ve spor da dikkat etmeniz gereken kuralları anlatacağız. Daha sonra malzemeleri kullanırken dikkat edilmesi gereken kurallardan da bahsedeceğiz. Bu şekilde her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Spora başlamadan bilgileriniz ile öz güveniniz yerine gelecektir. Bu şekilde de korkunuzu atarak daha çok eğlencenin farkına varacaksınız. Misafirlerimizi bilgilendirdikten sonra başlangıç noktasına götürmekteyiz. Artık tura başlamak için hazırız. raftinge başlayan misafirler tur esnasında sadece rafting yapmazlar. Birçok aktivite ile karşılaşırlar bunlar ağaçtan atlama, yüzme aynı zamanda eğlence molaları vererek turu renklendirmekteyiz.

Gerçekten çok eğleneceğiniz bir spor dalı olduğunu bir kez daha belirtmekteyiz. 8-10 kişi bile gelebileceğiniz bir spor olan rafting için sizleri Köprülü kanyona beklemekteyiz. Bu yüzden hemen arkadaşlarınız ile konuşarak bir grup oluşturunuz ve bizlerden randevu alınız. Bizde sizler için hazırlığımıza başlayalım. Antalya rafting için en eğlenceli, en güvenilir ve fiyatı en uygun olan firmayız. Tercihinizin yemeklerimizle ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizler için pişman olmayacağınız bir karar olduğunu belirtmek isteriz. Sizi sıcak yaz günlerinde güzel bir şekilde ferahlamaya davet ediyoruz.

Yorumlar

  1. Mutlaka değerlendirilmesi gereken bir fırsat. Bir kere o heyecanı yaşayınca zaten tekrarını istiyor insan. Truva’nın sunduğu hizmetlerin standardı oldukça tatminkar; pişmanlık yaşamanız biraz zor :). Antalya sınırlarına geldiyseniz kesinlikle denemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir