Antalya Rafting Fiyatları

Rafting oldukça pahalı gibi dursa da aslında Antalya rafting fırsatlarını değerlendirerek en iyi fiyatları elde edebilirsiniz. Truva rafting olarak sizler için her şey dâhil konseptlerimiz bulunmaktadır. Güvenli ve kaliteli olarak hazırlanmış botlarımız 8-10 kişi civarında kişi almaktadır. Arzuya göre 5-6 kişi de kiralayabilirsiniz.

Her şey dâhil konseptlerimiz de bulunan fırsatlar nelerdir?

Her şey dâhil konseptlerimiz oldukça uygun ve sizin her ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bu yüzden toplu bir şekilde geldiğiniz zaman hem çok güzel bir şekilde eğlenip hem de bu güzel eğlenceyi ucuz bir şekilde elde edeceksiniz. Her şey dâhil konseptlerimiz de şunlar mevcuttur;

  • Tam turlar yapacaksınız
  • Tüm gün boyunca yapacaksınız
  • Tam güvenlikli rafting hizmeti alacaksınız
  • Profesyonel ekiplerimiz ile en iyi fotoğraflarınız çekilecektir.

Bu şekilde hem eğlenecek hem de güzel gününüzün hatırası olarak her zaman bakacağınız çok güzel fotoğraflarınız olacaktır. Truva rafting olarak bu eğlenceyi sizler için çok güzel duruma getireceğiz aynı zamanda da çok uygun bir şekilde bu güzel günü elde edeceksiniz.

Rafting yapmak oldukça kolay ve güvenlidir. Tehlikeli gibi görünse de size tam güvenlik sağladığımız için hiçbir tehlikeye yol açmadan sizleri eğlendirecek ve mutlu edeceğiz. Tam güvenlikten bahsettiğimiz durum da sizlere can yeleği ve kasklar vermekteyiz bu da yeterli geldiğini düşünmeden raft adı verdiğimiz botlarımızın her zaman bakımını yapmaktayız. Botlarımız piyasanın en iyisi olduğunu da söylemek isteriz.

Antalya rafting yapılan alanlarda çalışan rehberler genelde en iyileridir. Bizim de rehberlerimiz oldukça iyi ve alanında uzman olan kişilerdir. Size rafting hakkında tüm sorularınıza cevap verebilecek ayrıyeten en iyi şekilde sizleri yönlendirecek ve sizleri bilgilendirecektir. Bu yüzden sizde kendinizi bu konu hakkında bilgili hissedeceksiniz. Bu şekilde özgüveniniz artarak botlara bineceksiniz. Bu şekilde korkmadan ve başarılı bir şekilde turunuzu tamamlayacaksınız. Bu şekilde eğlencenin her kısmını kaçırmadan hissedersiniz. Firmamız köprülü kanyon da rafting turları yapmaktadır. Sizleri köprülü kanyona ve yanımıza gelmenizi istemekteyiz. Bu şekilde hem köprülü kanyonun güzelliğini ve ihtişamını göreceksiniz hem de eğleneceksiniz.

 

Yorumlar

  1. Tüm günü dolduran bir aktivite. Sunulan hizmetler, rehberlerin işlerine hakim olması, turun her noktasındaki güvenlik hissi vs. kesinlikle bu ücretten fazlasını hak ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir