Antalya rafting fırsatı

Antalya rafting fırsatı

Ailenizle ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir vakit geçirmenin en harika yollarından birisi olan rafting, Antalya’nın gözde yeri olan köprülü kanyon ile hem eğlenip hem sıcaktan bunalmış bedeninizi serinletin. Su debisinin yeterli olarak bulunduğu alanda, 2-4-6-8 ve 10 kişilik grup halinde şişme bot ve kürekler ile su üzerinde akıntıya kendinizi rehber eşliğinde bırakarak eğlenceli bir Antalya rafting fırsatı sunuyoruz.

Rafting yapmak için deneyimli olup olmamanız önemli değil. Deneyimli ve tecrübeli rehberlerimiz eşliğinde kısa süre de eğitim alıp gözlem yaparak tek yapmanız gereken kurallara uyup eğlenmenize bakmak. Tur halini de tecrübeli rehberlerimiz eşliğinde gönül rahatlığı ile eğlenebilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz.  Adrenalin ve macera sevenlerin  Antalya rafting fırsatı siz değerli misafirlerimize sınırsız hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktadır. Bildiğiniz üzere rafting su sporu olarak da bilinir. Ekip halinde ve uyumlu bir şekilde hareket etmeniz gereken eğlenceli sporumuz rafting misafirlerimizin gözdesi olmuştur. Truva rafting cazip fiyatları ve tecrübeli kadrosu ile eğlenceli bir zaman geçirmenizde sizlere yardımcı olmaktadır.

Köprülü Kanyon

Günümüzde en çok tercih edilen ve gözde olan köprülü kanyon benzersiz güzelliği ve doğa ortamı ile siz değerli misafirlerimize haftanın her günü hizmet veriyor. Rafting eğer sağlık sorununuz yoksa 7 yaş ve üzeri tüm misafirlerimiz bu adrenalin ve coşkuyu yaşayabilir. Rafting için merdiven altı iş yapan firmalarla sağlığınızı ve kendinizi tehlikeye atmayın. Kaliteli ve güvenli, işlerinde uzman ve kurumsal olan şirketimiz Truva rafting ile güvenliğiniz emin ellerde olacaktır. Turunuzun ve zamanınızın kötü geçmemesi adına yasal olmayan yollarla yapılan rafting turlarına itibar etmeyiniz. Oluşacak her hangi bir kazada sizleri yarı yolda bırakabilir ve sağlığınızı tehlikeye atabilirler. Yıllarını rafting ve su sporları ile ilgilenerek geçirmiş deneyimli, tecrübeli ve güler yüzlü ekiplerimiz ile sizlere titiz bir hizmet vermekteyiz.

Eğlencenizi ve adrenalinizi doruklara çıkaracak eşsiz güzel tabiatı ile Truva rafting ekibi sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Bizim için öncü olmaktan ziyade müşteri güveni ve memnuniyeti önemlidir. Sizin eğlenceli bir gün geçirmenizi sağladıysak ne mutlu bizlere.

Yorumlar

  1. Şu ana kadar gördüğüm en açıklayıcı ve bilgilendirici rafting sitesi. Herşey açık olarak ifade edilmiş. Bölgeyi bildiğim için söylüyorum ilgisiz tek bir fotoğraf dahi yok. Truvarafting’e çok teşekkürler. Umarım diğer tur firmalarıda buna benzer açıklayıcı web sitesi tasarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir