Aktiviteler

Rafting sporu Türkiye de debisi fazla olan çay, ırmak ve gölet tarzı yerlerde yapılacak en güzel aktivitelerden bir tanesidir. Genelde sahil kesimlerinde yapılan sporda bir takım çalışması ve ekip ruhu ön plandadır genelde 4-6-8 kişilik gruplarla yapılır. Bunun en iyi örneklerinden biri Antalya rafting turlarıdır. Antalya tarihi ve turistik dokularıyla birçok şehirden ve ülkeden turistin akınına uğrarken rafting ‘in için yeterli alan ve hizmet olmasından dolayı büyük bir nüfusu kendine çekmiştir. Raftingde temel amaç eğlenmek ve yazın sıcaklığını biraz olsun üzerimizden atmaktır. Deniz ve su sporlarının gelişmekte ve değişmekte olduğunu göz önünde bulundurursak raftingin de gelişip değişmesi kaçınılmaz bir gerçektir. Antalya rafting dalında ise en çabuk ve kolay değişen şehirlerimizden biridir.

Rafting                                          Tracking                          Konaklama

       

Jeep Safari                                     Canyoning                          Çadır Kampı

             

Zipline                                                 Yoga

        

Antalya’da hizmet vermekte olan Truva rafting müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve daha iyi olanaklar sağlamak adına yenilikleri ve gelişmeleri en yakından takip edip uygulamaktadır. Bir günü dolu dolu ve eğlenceli geçirmek için rafting kaçırılmaz bir fırsattır. Truva raftingin müşterilerine sunduğu hizmetlerle sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğlenebilecek ve vakit geçirebileceksiniz. Yaz aylarının çetin geçtiği şehrimizde raftingin ferahlama ve eğlenme adına kullanıldığını düşündüğümüzde. İnsanlar rafting gibi bir sporun eğlenceli olduğu kadar riskli olduğunun da farkındalar fakat Truva rafting sizin eğlenmenizi düşündüğü kadar ve sağlığınızı da düşündüğü için. Tüm ekipmanlar ve malzemeler düzenli olarak bakım ve tamirattan geçerler. Bu sebeple kuşkulanmak için hiç bir sebebiniz kalmaz.

Firma olarak temel amacımız insanları eğlendirmek ve kıymetli vakitlerini düzgün bir şekilde geçirmesini sağlamak için. Bütün ekip özenli bir çalışma yürütmekten hiç bir zaman kaçınmamıştır. Tüm personelimiz sizin daha iyi hizmet alıp memnun kalmanız için elinden gelen çalışmayı ve hizmeti size sunmaya her zaman hazırdırlar. Müşterilerimizin huzur ve güven içinde eğlenmeleri en büyük amaçlarımızdan birisidir. Bu sebeple sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm yenilikleri yakından takip edip uygulamak bizim işimiz değil görevimiz haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ve bizim yegâne amacımız gayemiz halindedir.